$325,000
1440 NW Breann Loop, Prineville, OR 97754
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,526 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- $213/SF
- 5 Days On Market
Last Listing Agent Rachel Rhoden Cascade Hasson SIR
1440 NW Breann Loop, Prineville, OR 97754$325,000
1440 NW Breann Loop, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary
Last Listing Agent Rachel Rhoden Cascade Hasson SIR
1440 NW Breann Loop, Prineville, OR 97754$539,600
5122 SE Jerry Dr, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary
Current Estimated Value $560,516
Last Listing Agent Catherine Emert Strategic Realty LLC
5122 SE Jerry Dr, Prineville, OR 97754$579,000
12263 SE Bridge Rd, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary
Current Estimated Value $619,000
Last Listing Agent Sheena York Signet Realty
12263 SE Bridge Rd, Prineville, OR 97754$630,000
744 NE Stringline Ct, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary
Current Estimated Value $598,457
Last Listing Agent Pam Mayo-Phillips Cascade Hasson SIR
744 NE Stringline Ct, Prineville, OR 97754$425,000
2051 NE Elk St, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary
Current Estimated Value $440,502
Last Listing Agent Chad Pasinetti eXp Realty, LLC
2051 NE Elk St, Prineville, OR 97754$675,000
6851 SE David Way, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary
Current Estimated Value $676,776
Last Listing Agent Carolyn Wilkinson Coldwell Banker Sun Country
6851 SE David Way, Prineville, OR 97754$750,000
2717 SE Hill St, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,075,853
Last Listing Agent William Raven Bend Premier Real Estate LLC
2717 SE Hill St, Prineville, OR 97754$617,000
873 N West Hills Rd, Prineville, OR 97754
Last Sold Summary