$210,000
- Land
- 4 Acres
- $52,500 per Acre
Lot 8 Cumberland Cove Rd, Monterey, TN 38574
Lot 8 Cumberland Cove Rd, Monterey, TN 38574$210,000
Lot 8 Cumberland Cove Rd, Monterey, TN 38574
Lot 8 Cumberland Cove Rd, Monterey, TN 38574$354,900
53.19AC Watts Hollow Rd, Buffalo Valley, TN 38548
53.19AC Watts Hollow Rd, Buffalo Valley, TN 38548$700,000
500 Cliff Park Rd, Monterey, TN 38574
Stacey Pehl LPT Realty LLC
$55,000
155 Reece Rd Unit 106, Baxter, TN 38544
155 Reece Rd Unit 106, Baxter, TN 38544$429,900
5461 Buffalo Valley Rd, Cookeville, TN 38501
Amber Flynn-Jared THE REAL ESTATE COLLECTIVE
$189,900
0 Clemons Ridge Rd Unit 1, Silver Point, TN 38582
0 Clemons Ridge Rd Unit 1, Silver Point, TN 38582$385,900
1058 Mcgregor Ln, Cookeville, TN 38501
Wendy Padgett Prime Realty and Auction LLC
$899,900
0 Tennessee 96, Buffalo Valley, TN 38548
0 Tennessee 96, Buffalo Valley, TN 38548$1,150,000
969 S Willow Ave, Algood, TN 38501
969 S Willow Ave, Algood, TN 38501$338,900
820 Kinniard Rd, Cookeville, TN 38501
Josh Meadows The Real Estate Collective
$31,900
430 Auguste Cir, Cookeville, TN 38506
430 Auguste Cir, Cookeville, TN 38506$499,999
6950 Dodson Branch Rd, Cookeville, TN 38501
Misti Brown Weichert, Realtors-The Webb Agency
$129,998
Lot 4 Clouse Dr, Cookeville, TN 38506
Lot 4 Clouse Dr, Cookeville, TN 38506$265,000
0 E Overlook Rd Unit 1296000, Monterey, TN 38574
0 E Overlook Rd Unit 1296000, Monterey, TN 38574$189,900
0 Clemons Ridge Rd Lot 4, Silver Point, TN 38582
0 Clemons Ridge Rd Lot 4, Silver Point, TN 38582$115,000