$500,000 Sold Sep 09, 2025
265 Boston Post Rd, Waterford, CT 06385
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,244 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $223/SF
- 23 Days On Market
Current Estimated Value $494,701
Last Listing Agent Marilyn Lusher RE/MAX Legends
265 Boston Post Rd, Waterford, CT 06385