$2,998,000 Sold Jun 11, 2025
45-10 11th St, Long Island City, NY 11101
- 6 Beds
- 3 Baths
- 2,574 Sq Ft
- Built 1911
Last Sold Summary
- $1,165/SF
- 85 Days On Market
Current Estimated Value $2,943,577
Last Listing Agent Jingping Huang Serene Powers Real Estate LLC
45-10 11th St, Long Island City, NY 11101