$235,000 Sold Jul 30, 2025
2918 Centennial Ave, Radcliff, KY 40160
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,856 Sq Ft
- Built 1983
Last Sold Summary
- 27% Above List Price
- $127/SF
- 106 Days On Market
Current Estimated Value $192,409
Last Listing Agent Christy Gordon REALTY WORLD KNOX REALTY GROUP, LLC
2918 Centennial Ave, Radcliff, KY 40160