$220,000
- Land
- 9.7 Acres
- $22,680 per Acre
Lot 8 Swell Ct, Rapid City, SD 57701
Lot 8 Swell Ct, Rapid City, SD 57701$220,000
Lot 8 Swell Ct, Rapid City, SD 57701
Lot 8 Swell Ct, Rapid City, SD 57701$285,000
3225 W Rapid St, Rapid City, SD 57702
JEREMY KAHLER Keller Williams Realty Black Hills SP
$207,500
424 Robbins Dr, Rapid City, SD 57701
KadieBeth Clemmons Engel & Völkers
$212,000
Lot 13 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
Lot 13 Overview Ln, Rapid City, SD 57702$212,000
Lot 3 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
Lot 3 Overview Ln, Rapid City, SD 57702$215,000
705 E Denver St, Rapid City, SD 57701
CALLI KOSMICKI RE/MAX ADVANTAGE
$299,000
815 W Country Rd, Rapid City, SD 57701
815 W Country Rd, Rapid City, SD 57701$225,000
Lot 19 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
Lot 19 Overview Ln, Rapid City, SD 57702$230,000
Lot 14 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
Lot 14 Overview Ln, Rapid City, SD 57702$264,000
616 Saint Cloud St, Rapid City, SD 57701
MICHELLE HANSEN Engel & Völkers
$212,000
Lot 10 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
Lot 10 Overview Ln, Rapid City, SD 57702$200,000
Lot 1 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
Lot 1 Overview Ln, Rapid City, SD 57702$299,000
TBD Lot 1 Radar Hill Rd, Rapid City, SD 57703
TBD Lot 1 Radar Hill Rd, Rapid City, SD 57703$292,000
208 Patton St, Rapid City, SD 57701
Amber Thomas Dorcie Real Estate
$200,000
TBD Lot 5 Long View Rd, Rapid City, SD 57703
TBD Lot 5 Long View Rd, Rapid City, SD 57703$252,500
TBD Other Unit TBD BOOM BLVD, Rapid City, SD 57701
TBD Other Unit TBD BOOM BLVD, Rapid City, SD 57701$200,000