$597,992
- Land
- 1.14 Acres
- $524,554 per Acre
6989 W Karle Ln, Rathdrum, ID 83858
6989 W Karle Ln, Rathdrum, ID 83858$597,992
6989 W Karle Ln, Rathdrum, ID 83858
6989 W Karle Ln, Rathdrum, ID 83858$405,000
2063 N Cruze, Post Falls, ID 83854
David Faller Finding Freedom Idaho
$375,000
L4B10 N Walden Loop, Rathdrum, ID 83858
L4B10 N Walden Loop, Rathdrum, ID 83858$761,550
6017 W Moresby Ave, Rathdrum, ID 83858
Hayden Anderl Coldwell Banker Schneidmiller Realty
Price To Be Determined
The Clark Fork Plan at The Parkllyn, Post Falls, ID 83854
$475,000
4502 E Culpeo Ave, Post Falls, ID 83854
$675,000
3901 W Linneatus Dr, Coeur D Alene, ID 83815
Dawnell Wheeler Kelly Right Real Estate
$179,900
126 E Willow Tree Ln, Hayden, ID 83835
Marcello Conigliaro Northwest Realty Group
$530,000
6840 W Majestic Ave, Rathdrum, ID 83858
Camden Mee Keller Williams Realty Coeur d'Alene
$1,496,000
L6B10 N Walden Loop, Rathdrum, ID 83858
Cindy Perry Windermere/Coeur d'Alene Realty Inc
$589,000
8323 W Splitrail Ave, Rathdrum, ID 83858
Amanda Johnson REAL BROKER LLC
$840,550
5991 W Moresby Ave, Rathdrum, ID 83858
Hayden Anderl Coldwell Banker Schneidmiller Realty
$450,000
7630 N Joanna Dr, Coeur D Alene, ID 83815
Anita Cramer Keller Williams Realty Coeur d'Alene
$700,000
623 E Penrose Ave, Post Falls, ID 83854
Shelby Brock The Experience Northwest
$775,000
8299 N Raspberry Ln, Hayden, ID 83835
Chelsea Carpenter-Hosea EXP Realty
$1,650,000
13373 N Spiral Ridge Trail, Rathdrum, ID 83858
Shawn Stearns Windermere/Coeur d'Alene Realty Inc
$759,000