$173,800
9520 Griffith Rd, Ravenna, OH 44266
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,526 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $114/SF
- 27 Days On Market
Current Estimated Value $222,052
Last Listing Agent Jeff Kiko Kiko
9520 Griffith Rd, Ravenna, OH 44266$173,800
9520 Griffith Rd, Ravenna, OH 44266
Last Sold Summary
Current Estimated Value $222,052
Last Listing Agent Jeff Kiko Kiko
9520 Griffith Rd, Ravenna, OH 44266$275,000
341 E Lake St, Ravenna, OH 44266
Last Sold Summary
Current Estimated Value $259,769
Last Listing Agent Virginia Edwards CENTURY 21 Lakeside Realty
341 E Lake St, Ravenna, OH 44266$355,000
2312 Cranberry Creek Rd, Ravenna, OH 44266
Last Sold Summary
Current Estimated Value $356,208
Last Listing Agent Casey Roch RE/MAX Infinity
2312 Cranberry Creek Rd, Ravenna, OH 44266$329,000
5370 Winding Creek Dr, Ravenna, OH 44266
Last Sold Summary
Current Estimated Value $299,073
Last Listing Agent Nick Polichena Jack Kohl Realty
5370 Winding Creek Dr, Ravenna, OH 44266$375,000
8584 Fisher Rd, Diamond, OH 44412
Last Sold Summary
Current Estimated Value $363,287
Last Listing Agent Kathy Murphy Keller Williams Legacy Group Realty
8584 Fisher Rd, Diamond, OH 44412$130,000
114 Hillcrest St, Ravenna, OH 44266
Last Sold Summary
Current Estimated Value $127,260
Last Listing Agent Michelle McMahon Russell Real Estate Services
114 Hillcrest St, Ravenna, OH 44266$320,000
421 S Freedom St, Ravenna, OH 44266
Last Sold Summary
Current Estimated Value $301,627
Last Listing Agent Ryan Poland Jack Kohl Realty
421 S Freedom St, Ravenna, OH 44266$468,250
1832 Sandy Lake Rd, Ravenna, OH 44266
Last Sold Summary
Current Estimated Value $467,880