Section Image

Aimee Rodgers

Scout Realty
8 Closed Sales
$9.3M Total Value
$534.9K - $2.8M Price Range
$1.2M Average Price
Prior 5 years

About Aimee

Home Types: House
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$610,000
Average Sale Price
$610,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$6,789,250
Average Sale Price
$1,697,313
Price Range
$575K - $2.8M

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$610,000
Average Sale Price
$610,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$6,789,250
Average Sale Price
$1,697,313
Price Range
$575K - $2.8M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,319,000
Average Sale Price
$659,500
Price Range
$610K - $709K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$7,954,150
Average Sale Price
$1,325,692
Price Range
$535K - $2.8M

Aimee's Listings and Deals

Aimee Rodgers