Section Image

Alison Fournier

Compass Realty Group
7 Closed Sales
$4.3M Total Value
$435K - $735K Price Range
$611.5K Average Price
Prior 5 years

About Alison

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$702,500
Average Sale Price
$702,500

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,872,500
Average Sale Price
$624,167
Price Range
$435K - $735K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$3,047,500
Average Sale Price
$609,500
Price Range
$435K - $735K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,233,000
Average Sale Price
$616,500
Price Range
$583K - $650K

Alison's Listings and Deals

Alison Fournier