Section Image

AMANDA PERKINS

AVENUE REALTY, LLC
6 Closed Sales
$3.2M Total Value
$197K - $960K Price Range
$529.9K Average Price
Prior 5 years

About AMANDA

Home Types: Townhouse, Lot/Land, House
Years of Experience: 3

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,077,000
Average Sale Price
$538,500
Price Range
$197K - $880K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$855,649
Average Sale Price
$427,825
Price Range
$294K - $562K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,077,000
Average Sale Price
$538,500
Price Range
$197K - $880K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$855,649
Average Sale Price
$427,825
Price Range
$294K - $562K

AMANDA's Listings and Deals

AMANDA PERKINS