Section Image

Andrew Boston

2 Closed Sales
$1.2M Total Value
$572K - $625K Price Range
$598.5K Average Price
Prior 5 years

About Andrew

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,197,000
Average Sale Price
$598,500
Price Range
$572K - $625K

Andrew's Listings and Deals

Andrew Boston