Section Image

Anna Ansems

Realty 360
10 Closed Sales
$5.4M Total Value
$265K - $1.1M Price Range
$535.6K Average Price
Prior 5 years

About Anna

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$550,000
Average Sale Price
$550,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,160,000
Average Sale Price
$580,000
Price Range
$550K - $610K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,727,500
Average Sale Price
$454,583
Price Range
$265K - $610K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,628,000
Average Sale Price
$657,000
Price Range
$445K - $1.1M

Production Over Time

5 Year View

Anna's Listings and Deals

Agent License: Nevada S.0172976

Anna Ansems