Section Image

Anne Bennek

Keller Williams Select Realty
5 Closed Sales
$2M Total Value
$270K - $580K Price Range
$400.8K Average Price
Prior 5 years

About Anne

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,010,000
Average Sale Price
$505,000
Price Range
$430K - $580K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$994,000
Average Sale Price
$331,333
Price Range
$270K - $444K

Anne's Listings and Deals

Anne Bennek