Section Image

Annette Martinez

McGraw Realtors HSV
18 Closed Sales
$6.2M Total Value
$190K - $729K Price Range
$344.7K Average Price
Prior 5 years

About Annette

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$525,000
Average Sale Price
$262,500
Price Range
$15K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,455,400
Average Sale Price
$350,771
Price Range
$40K - $560K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$525,000
Average Sale Price
$262,500
Price Range
$15K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$4,302,293
Average Sale Price
$391,118
Price Range
$40K - $729K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,047,500
Average Sale Price
$209,500
Price Range
$5K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
13
Total Value
$5,156,293
Average Sale Price
$396,638
Price Range
$40K - $729K

Annette's Listings and Deals

Agent Photo

Annette Martinez