Section Image

Antonio Rios

RE/MAX Alamo Realty
2 Closed Sales
$595K Total Value
$225K - $369.9K Price Range
$297.5K Average Price
Prior 5 years

About Antonio

Home Types: Commercial, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$594,900
Average Sale Price
$297,450
Price Range
$225K - $370K

Antonio's Listings and Deals

Antonio Rios