Section Image

Ashley Grant

ERA American Suncoast Realty
2 Closed Sales
$522K Total Value
$107K - $415K Price Range
$261K Average Price
Prior 5 years

About Ashley

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$415,000
Average Sale Price
$415,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$107,000
Average Sale Price
$107,000

Ashley's Listings and Deals

Ashley Grant