Section Image

Aubri Watson

Aubri Watson
5 Closed Sales
$1.8M Total Value
$230.5K - $750K Price Range
$361.9K Average Price
Prior 5 years

About Aubri

Home Types: House, MultiFamily
Years of Experience: 14

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$750,000
Average Sale Price
$750,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$750,000
Average Sale Price
$750,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$819,500
Average Sale Price
$273,167
Price Range
$231K - $335K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$990,000
Average Sale Price
$495,000
Price Range
$240K - $750K

Aubri's Listings and Deals

Agent Photo

Aubri Watson