Section Image

Austin Gibson

Wiregrass Home Team
6 Closed Sales
$473K Total Value
$15K - $135K Price Range
$78.8K Average Price
Prior 5 years

About Austin

Home Types: Lot/Land, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$345,500
Average Sale Price
$86,375
Price Range
$46K - $135K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$127,000
Average Sale Price
$63,500
Price Range
$15K - $112K

Austin's Listings and Deals

Agent Photo

Austin Gibson