Section Image

Benjamin Ngo

4 Closed Sales
$6.5M Total Value
$40K - $2.7M Price Range
$1.6M Average Price
Prior 5 years

About Benjamin

Home Types: House, Manufactured

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,340,000
Average Sale Price
$670,000
Price Range
$40K - $1.3M

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,340,000
Average Sale Price
$670,000
Price Range
$40K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,450,000
Average Sale Price
$2,450,000

Benjamin's Listings and Deals

Benjamin Ngo