Section Image

BRIAN WILSON

Bowers & Associates
17 Closed Sales
$3.8M Total Value
$147.9K - $425K Price Range
$220.7K Average Price
Prior 5 years

About BRIAN

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$427,900
Average Sale Price
$213,950
Price Range
$148K - $280K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$697,900
Average Sale Price
$232,633
Price Range
$148K - $280K

Seller Deals

Total Deals
17
Total Value
$3,751,447
Average Sale Price
$220,673
Price Range
$32K - $425K

Production Over Time

5 Year View

BRIAN's Listings and Deals

Agent Photo

BRIAN WILSON