Section Image

Brian Wolf

MICHAEL SAUNDERS & COMPANY
11 Closed Sales
$7.1M Total Value
$400K - $1.3M Price Range
$645.4K Average Price
Prior 5 years

About Brian

Home Types: House
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,950,000
Average Sale Price
$737,500
Price Range
$350K - $1.3M

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$6,875,000
Average Sale Price
$687,500
Price Range
$350K - $1.3M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$224,900
Average Sale Price
$224,900

Brian's Listings and Deals

Brian Wolf