Section Image

BRIGETTE BROKENBOUGH-CONNER

Keller Williams Victor Valley
7 Closed Sales
$3.6M Total Value
$350K - $699.8K Price Range
$509.8K Average Price
Prior 5 years

About BRIGETTE

Home Types: House
Years of Experience: 5

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,279,000
Average Sale Price
$639,500
Price Range
$580K - $699K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,423,800
Average Sale Price
$605,950
Price Range
$445K - $700K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$365,000
Average Sale Price
$365,000

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,203,800
Average Sale Price
$533,967
Price Range
$350K - $700K

BRIGETTE's Listings and Deals

BRIGETTE BROKENBOUGH-CONNER