Section Image

BRYAN SIMS

SIMS REALTY, LLC
11 Closed Sales
$6.8M Total Value
$384K - $1.7M Price Range
$619K Average Price
Prior 5 years

About BRYAN

Home Types: House
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,856,862
Average Sale Price
$618,954
Price Range
$525K - $712K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,106,862
Average Sale Price
$526,716
Price Range
$250K - $712K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,072,000
Average Sale Price
$768,000
Price Range
$402K - $1.7M

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,691,862
Average Sale Price
$538,372
Price Range
$250K - $712K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$4,117,500
Average Sale Price
$686,250
Price Range
$384K - $1.7M

BRYAN's Listings and Deals

Agent Photo

BRYAN SIMS