Section Image

Camden Goodson

SYMPL REAL ESTATE LLC
2 Closed Sales
$531K Total Value
$229.9K - $301K Price Range
$265.5K Average Price
Prior 5 years

About Camden

Home Types: House
Years of Experience: 10

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$530,900
Average Sale Price
$265,450
Price Range
$230K - $301K

Camden's Listings and Deals

Agent Photo

Camden Goodson