Section Image

Casey Goodgion

We Sell Texas
5 Closed Sales
$1.4M Total Value
$155K - $349.9K Price Range
$271.8K Average Price
Prior 5 years

About Casey

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$310,000
Average Sale Price
$310,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$155,000
Average Sale Price
$155,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$605,000
Average Sale Price
$302,500
Price Range
$295K - $310K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$404,000
Average Sale Price
$202,000
Price Range
$155K - $249K

Casey's Listings and Deals

Agent License: Texas 0809823

Casey Goodgion