Section Image

Charlotte Stanton

LPT Realty
2 Closed Sales
$715K Total Value
$315K - $400K Price Range
$357.5K Average Price
Prior 5 years

About Charlotte

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$714,990
Average Sale Price
$357,495
Price Range
$315K - $400K

Charlotte's Listings and Deals

Agent License: Georgia 302975

Charlotte Stanton