Section Image

Cherie Brebner

Marshall Reddick Real Estate
2 Closed Sales
$740K Total Value
$10K - $730K Price Range
$370K Average Price
Prior 5 years

About Cherie

Home Types: Condo, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$730,000
Average Sale Price
$730,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$730,000
Average Sale Price
$730,000

Cherie's Listings and Deals

Cherie Brebner