Section Image

Christine Murphy

OverSouth LLC
4 Closed Sales
$3.4M Total Value
$600K - $997K Price Range
$839.4K Average Price
Prior 5 years

About Christine

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$950,000
Average Sale Price
$950,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,410,600
Average Sale Price
$705,300
Price Range
$600K - $811K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,947,000
Average Sale Price
$973,500
Price Range
$950K - $997K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,410,600
Average Sale Price
$705,300
Price Range
$600K - $811K

Christine's Listings and Deals

Agent License: New York 10401392346

Christine Murphy