Section Image

Christopher Buck

2 Closed Sales
$217K Total Value
$40K - $177K Price Range
$108.5K Average Price
Prior 5 years

About Christopher

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$177,000
Average Sale Price
$177,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$177,000
Average Sale Price
$177,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$217,000
Average Sale Price
$108,500
Price Range
$40K - $177K

Christopher's Listings and Deals

Agent Photo

Christopher Buck