Section Image

Christopher Lopez

2 Closed Sales
$680K Total Value
$100K - $580K Price Range
$340K Average Price
Prior 5 years

About Christopher

Home Types: Manufactured, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$100,000
Average Sale Price
$100,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$580,000

Christopher's Listings and Deals

Agent License: California 02238538

Christopher Lopez