Section Image

Ciro Scala

Brown Harris Stevens Brooklyn LLC
2 Closed Sales
$7.1M Total Value
$1.3M - $5.8M Price Range
$3.6M Average Price
Prior 5 years

About Ciro

Home Types: MultiFamily, Co-op
Years of Experience: 12

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$7,135,000
Average Sale Price
$3,567,500
Price Range
$1.3M - $5.8M

Ciro's Listings and Deals

Ciro Scala