Section Image

Cody McDonald

7 Closed Sales
$1M Total Value
$18K - $380K Price Range
$144.3K Average Price
Prior 5 years

About Cody

Home Types: Manufactured, Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$409,500
Average Sale Price
$204,750
Price Range
$30K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$93,000
Average Sale Price
$46,500
Price Range
$18K - $75K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$552,400
Average Sale Price
$184,133
Price Range
$30K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$212,900
Average Sale Price
$70,967
Price Range
$18K - $120K

Cody's Listings and Deals

Cody McDonald