Section Image

Colette Fitzgerald

Best Life Real Estate, LLC
12 Closed Sales
$8.2M Total Value
$230K - $2M Price Range
$683.2K Average Price
Prior 5 years

About Colette

Home Types: House
Years of Experience: 21

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$5,565,626
Average Sale Price
$556,563
Price Range
$230K - $1.2M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,633,000
Average Sale Price
$1,316,500
Price Range
$633K - $2M

Colette's Listings and Deals

Colette Fitzgerald