Section Image

Conrado Zamora

EXP Realty LLC
5 Closed Sales
$868K Total Value
$58K - $300K Price Range
$173.6K Average Price
Prior 5 years

About Conrado

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$568,000
Average Sale Price
$142,000
Price Range
$58K - $250K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$868,000
Average Sale Price
$173,600
Price Range
$58K - $300K

Conrado's Listings and Deals

Agent License: Michigan 6501424471

Conrado Zamora