Section Image

Craig Harry

HomeSmart
20 Closed Sales
$10.8M Total Value
$400K - $840K Price Range
$537.6K Average Price
Prior 5 years

About Craig

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 12

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,702,000
Average Sale Price
$567,333
Price Range
$422K - $715K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,145,000
Average Sale Price
$572,500
Price Range
$445K - $700K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$3,372,900
Average Sale Price
$481,843
Price Range
$260K - $715K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,741,000
Average Sale Price
$580,333
Price Range
$445K - $700K

Seller Deals

Total Deals
14
Total Value
$7,461,800
Average Sale Price
$532,986
Price Range
$260K - $840K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,290,000
Average Sale Price
$548,333
Price Range
$445K - $700K

Craig's Listings and Deals

Craig Harry