Section Image

Dan Price

6 Closed Sales
$2.1M Total Value
$206K - $683.5K Price Range
$348.3K Average Price
Prior 5 years

About Dan

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 18

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$889,500
Average Sale Price
$444,750
Price Range
$206K - $684K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$889,500
Average Sale Price
$444,750
Price Range
$206K - $684K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$307,000
Average Sale Price
$307,000

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,783,000
Average Sale Price
$356,600
Price Range
$206K - $684K

Dan's Listings and Deals

Agent Photo

Dan Price