Section Image

Daniel Rauch

HomeSmart
5 Closed Sales
$2.9M Total Value
$419K - $905K Price Range
$570.7K Average Price
Prior 5 years

About Daniel

Home Types: House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,324,000
Average Sale Price
$662,000
Price Range
$419K - $905K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,324,000
Average Sale Price
$662,000
Price Range
$419K - $905K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,079,490
Average Sale Price
$539,745
Price Range
$507K - $572K

Daniel's Listings and Deals

Daniel Rauch