Section Image

Danielle Hartwig

Shorewest, REALTORS
15 Closed Sales
$3.3M Total Value
$135K - $450K Price Range
$221.5K Average Price
Prior 5 years

About Danielle

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 16

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$595,000
Average Sale Price
$297,500
Price Range
$250K - $345K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$965,000
Average Sale Price
$321,667
Price Range
$240K - $450K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$606,000
Average Sale Price
$202,000
Price Range
$11K - $345K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,174,900
Average Sale Price
$293,725
Price Range
$210K - $450K

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$1,923,000
Average Sale Price
$192,300
Price Range
$11K - $345K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,399,900
Average Sale Price
$279,980
Price Range
$210K - $450K

Production Over Time

5 Year View

Danielle's Listings and Deals

Danielle Hartwig