Section Image

David Kerkhove

RE/MAX Professionals Inc
6 Closed Sales
$1.9M Total Value
$110K - $640K Price Range
$313.7K Average Price
Prior 5 years

About David

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 18

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$222,000
Average Sale Price
$222,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$222,000
Average Sale Price
$222,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,120,000
Average Sale Price
$280,000
Price Range
$110K - $640K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$762,000
Average Sale Price
$381,000
Price Range
$222K - $540K

David's Listings and Deals

David Kerkhove