Section Image

Davorah Johnson

Donald Julien & Associates, Inc.
3 Closed Sales
$770K Total Value
$20K - $620K Price Range
$256.7K Average Price
Prior 5 years

About Davorah

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$20,000
Average Sale Price
$20,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$20,000
Average Sale Price
$20,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$130,000
Average Sale Price
$130,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$640,000
Average Sale Price
$320,000
Price Range
$20K - $620K

Davorah's Listings and Deals

Davorah Johnson