Section Image

Decarlo Wilson

KAM Financial & Realty, Inc.
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$355K - $475K Price Range
$418.3K Average Price
Prior 5 years

About Decarlo

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 13

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$475,000
Average Sale Price
$475,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$475,000
Average Sale Price
$475,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$355,000
Average Sale Price
$355,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$900,000
Average Sale Price
$450,000
Price Range
$425K - $475K

Decarlo's Listings and Deals

Agent Photo

Decarlo Wilson