Section Image

Dequontis Saul

LPT Realty, LLC
4 Closed Sales
$858K Total Value
$125K - $290K Price Range
$214.5K Average Price
Prior 5 years

About Dequontis

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$568,000
Average Sale Price
$189,333
Price Range
$125K - $240K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$290,000
Average Sale Price
$290,000

Dequontis' Listings and Deals

Agent License: Georgia 439796

Dequontis Saul