About Diane
Transaction History
- 1 Year
- 2 Year
- 5 Year
-
3 Sales
-
2 Sales
-
1 Sale
Diane's Listings and Deals
Recently Sold
-
$85,000 Sold Nov 17, 2025
- 2 Beds
- 1 Bath
- 900 Sq Ft
- 3072 Gardner Rd
- Nice, CA
- $94/SF
- 51 Days On Market
- Current Est. Value $83K
Diane Pennington W Real Estate
-
$169,000 Sold Nov 7, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 660 Leslie St
- Unit 10
- Ukiah, CA
- 105 Days On Market
Diane Pennington W Real Estate
-
$169,000 Sold Oct 7, 2025
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,320 Sq Ft
- 660 Leslie St
- Unit 25
- Ukiah, CA
- $128/SF
- 68 Days On Market
Diane Pennington W Real Estate
-
$85,000 Sold Apr 1, 2025
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,120 Sq Ft
- 460 E St
- Unit 59
- Ukiah, CA
- $76/SF
- 33 Days On Market
Diane Pennington W Real Estate
-
$85,000 Sold Nov 13, 2024
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,300 Sq Ft
- 660 Leslie St
- Unit 43
- Ukiah, CA
- $65/SF
- 81 Days On Market
Diane Pennington W Real Estate
-
$350,000 Sold Jan 31, 2024
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,441 Sq Ft
- 24220 Camellia Dr
- Willits, CA
- 8% Below List
- $243/SF
- 64 Days On Market
- Current Est. Value $377K
Diane Pennington W Real Estate
-
$1,260,000 Sold Mar 2, 2022
- 3 Beds
- 3 Baths
- 6,180 Sq Ft
- 1521 N Bush St
- Ukiah, CA
- 5% Above List
- $204/SF
- 39 Days On Market
Diane Pennington W Real Estate
-
$725,000 Sold Mar 1, 2022
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 2,015 Sq Ft
- 1501 Ponderosa Way
- Redwood Valley, CA
- $360/SF
- 54 Days On Market
Diane Pennington W Real Estate
-
$455,000 Sold Dec 15, 2021
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,250 Sq Ft
- 705 Dora Ave
- Ukiah, CA
- 1% Above List
- $364/SF
- 33 Days On Market
- Current Est. Value $462K
Diane Pennington W Real Estate
Other Experience