Section Image

DILON BLECHA

RIVER CITY REAL ESTATE, LLC
3 Closed Sales
$1.1M Total Value
$269.9K - $434.9K Price Range
$352.4K Average Price
Prior 5 years

About DILON

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$704,800
Average Sale Price
$352,400
Price Range
$270K - $435K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$352,500
Average Sale Price
$352,500

DILON's Listings and Deals

Agent License: Colorado FA100108969

DILON BLECHA