Section Image

Dodd Skipper

Re/Max Sunshine
17 Closed Sales
$3.3M Total Value
$38.5K - $595K Price Range
$192.6K Average Price
Prior 5 years

About Dodd

Home Types: House, Lot/Land, MultiFamily, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$235,000
Price Range
$145K - $325K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$839,000
Average Sale Price
$119,857
Price Range
$11K - $325K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$45,000
Average Sale Price
$45,000

Seller Deals

Total Deals
15
Total Value
$2,921,900
Average Sale Price
$194,793
Price Range
$11K - $595K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$353,000
Average Sale Price
$176,500
Price Range
$45K - $308K

Production Over Time

5 Year View

Dodd's Listings and Deals

Dodd Skipper