Section Image

Dorothy Brady

Oceanside Realty - HC
3 Closed Sales
$3.2M Total Value
$260K - $1.9M Price Range
$1.1M Average Price
Prior 5 years

About Dorothy

Home Types: House
Years of Experience: 14

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,100,000
Average Sale Price
$1,100,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,950,000
Average Sale Price
$1,475,000
Price Range
$1.1M - $1.9M

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$3,210,000
Average Sale Price
$1,070,000
Price Range
$260K - $1.9M

Dorothy's Listings and Deals

Dorothy Brady