Section Image

Douglas Holmes

Ashley Cooper Real Estate, LLC
2 Closed Sales
$295K Total Value
$145K - $150K Price Range
$147.5K Average Price
Prior 5 years

About Douglas

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$295,000
Average Sale Price
$147,500
Price Range
$145K - $150K

Douglas' Listings and Deals

Agent License: South Carolina 54639

Douglas Holmes