Section Image

Elena Dimitrova

DALTON WADE INC
8 Closed Sales
$2.7M Total Value
$75K - $495K Price Range
$333.9K Average Price
Prior 5 years

About Elena

Home Types: House, Commercial
Years of Experience: 5

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$290,000
Average Sale Price
$145,000
Price Range
$75K - $215K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,519,500
Average Sale Price
$303,900
Price Range
$75K - $495K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$430,000
Average Sale Price
$430,000

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,241,500
Average Sale Price
$320,214
Price Range
$75K - $495K

Elena's Listings and Deals

Elena Dimitrova