Section Image

Elizabeth Jochim

3 Closed Sales
$588K Total Value
$120K - $305K Price Range
$196K Average Price
Prior 5 years

About Elizabeth

Home Types: Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$212,500
Price Range
$120K - $305K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$163,000
Average Sale Price
$163,000

Elizabeth's Listings and Deals

Elizabeth Jochim